Slovo autora

Déle, než se zdálo

Milí čtenáři,

poslední třetina minulého roku pro mě byla dosti náročná. Nejen, že jsem se rozhodla konečně opustit směnný systém, ale rovnou nastoupit do jednosměnného provozu.

Co vám budu povídat, z počátku to každodenní vstávání byl pro tělo šok. Na druhou stranu bylo velmi příjemné spát každou noc ve své posteli a konečně si moci něco naplánovat i z dlouhodobějšího hlediska.

V nové práci jsem se celkem rychle zajela a nyní je to už téměř půl roku, jsem stále spokojená.

Konec roku si vybral svou daň hlavně, co se zdraví týče a já skončila v nemocnici s akutním selháním ledvin. Asi nemusím vysvětlovat, že to nebyl nijak příjemný zážitek.

Nakonec mě z nemocnice propustily a nechali téměř měsíc v rekonvalescenci, kdy jsem se musela hlídat a chodit na pravidelné kontroly. Něco z toho, trvá doposud.

K tomu se u nás doma řešili Vánoce, jak a kde pořídit dárečky. Kolik nás vlastně bude, kdo co upeče (já teda pekla jenom rohlíčky, protože jsem po nemoci neměla energii, ale manžel je prostě miluje) a uvaří.

Všem se tedy omlouvám, za tak dlouhou neaktivitu na mém blogu, ale ze snad pochopitelných důvodů mi doufám bude odpuštěno.

Všem přeji hlavně zdraví a pokusím se vrátit do tempa, které jsem si při zakládání tohoto kanálu nastavila.

Krásný den všem 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *